|
11. niedziela zwykła 14.06.2026 r.
1. Umocnieni Eucharystią idźmy w ten tydzień „w pokoju Chrystusa” z orędziem Dobrej Nowiny, składając wiarygodne świadectwo, które łączy modlitwę, słowo i czyn.
2. W tym tygodniu wspominamy:
- dzisiaj – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,
- środa – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach sprawowanych w naszym kościele:
* codziennie po Mszy św. litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
* w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. Organizuję pielgrzymkę do Kalwarii i Wadowic w sobotę, 27 czerwca. Zapisy w zakrystii.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę Narodowego Sanktuarium Bożej Opatrzności w Warszawie.
6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejsza niedzielę, na piątek lub na sobotę na godz. 9:00 zapraszam z następnych domów. W piątek były panie: Maria Stryczek, Kazimiera Bodzenta, Stanisława Dąbek, Lucyna Galas, Bernadetta Staroń.
Kościół ubrany w kwiaty na ślub Roksany Molendys i Jakuba Sordyl.
7. Sercu Jezusowemu polećmy nasze rodziny:
Do Serca Twojego uciekamy się Jezu, Boski Zbawicielu. Naszymi grzechami racz się nie zrażać, o Panie święty, ale od wszelakich złych czynów racz nas zawsze zachować, Boże łaskawy i najlitościwszy. O Jezu, o Jezu, o Jezu dobry, Zbawicielu słodki, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza! W Sercu Twoim racz nas obmyć. Do Serca Twojego racz nas przytulić. W Twym Sercu na wieki racz nas zachować.
|